Jak sobie radzić kiedy biblioteka jest zamknięta

Biblioteka informuje, że w związku z zamknięciem wypożyczalni i czytelni do 25 marca, nadal można korzystać z książek elektronicznych i kursów językowych. Bez wychodzenia z domu można uzyskać dostęp do kilku tysięcy książek, w tym lektur szkolnych.

1. Zapraszamy do korzystania z darmowej (dla naszych czytelników) oferty elektronicznej czytelni IBUK LIBRA. PINy udostępniamy przez e-mail wypozyczalnia@wisla.pl lub telefonicznie 33 8552691.
  2. Dla uczących się języków obcych (i nie tylko) proponujemy kursy LERNI. Kod dostępu – przez e-mail wypozyczalnia@wisla.pl lub telefonicznie 33 8552691.
  3. Poszukującym lektur szkolnych polecamy skorzystanie z poniższych linków:
    wolnelektury.pl
    lektury.gov.pl
    www.lektury.waw.pl
    staropolska.pl
    polona.pl
  4.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Komunikaty_Zaproszenia, TV. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.