Zieliny i strómy na Wisłach

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Śniegonia w Wiśle
serdecznie zaprasza do udziału w projekcie

Zieliny i strómy na Wisłach czyli
Zioła i drzewa w Wiśle

7 lipca godz. 16.00Plakat projektu "Zieliny i strómy..."
wernisaż wystawy fotograficznej Zieliny i strómy na Wisłach… oraz wykład towarzyszący pracownika Nadleśnictwa Wisła, promocja broszury edukacyjno-informacyjnej o wiślańskich ziołach i drzewach.*

5 września
spotkanie z literaturą i kulturą ludową pt. Herbatka u Balladyny w Dniu Narodowego Czytania i warsztaty zielarskie dla dorosłych i dla dzieci (przygotowanie herbaty ziołowej z sokiem malinowym)

10 września
wernisaż wystawy Dawna Wisła w grafice Bogusława Heczko i wykład historyka sztuki dr. Michała Kawuloka o architekturze drewnianej i twórczości artysty, promocja katalogu wystawy, rozstrzygnięcie i wręczenie nagród za udział w konkursie plastycznym

3 października
wycieczka do Beskidzkiego Domu Zielin Przytulia w Brennej, zwiedzanie ekspozycji i udział w warsztatach zielarskich (wykonanie mydeł ziołowych)

Organizatorzy uprzejmie proszą o zachowanie bezpiecznej odległości podczas zwiedzania wystaw.

* W związku z ograniczeniami wynikającymi z epidemii, każdy uczestnik będzie zobowiązany do podpisania oświadczenia, że nie jest osobą zakażoną. Będziemy prosić o podanie imienia i nazwiska oraz nieobowiązkowo numeru telefonu.

Loga sponsorów "Zieliny i strómy..."

Ten wpis został opublikowany w kategorii Komunikaty_Zaproszenia, TV. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.