Promocja książki używanej

Miejska Biblioteka Publiczna w Wiśle podobnie jak w ubiegłych latach organizuje akcję promocyjną książki używanej.
Podczas wakacji za symboliczną złotówkę można nabyć ciekawe pozycje książkowe, które bibliotece przekazali w darze czytelnicy. Stanowisko jest czynne w holu, na pierwszym piętrze Domu Zdrojowego, w godzinach pracy biblioteki do końca sierpnia.

stare ksiązki na sprzedaż

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy, gdyż zaopatrując się wprawdzie w nie nowe, ale ciekawe książki można wesprzeć szczytny cel. Za uzyskane środki zakupione zostaną nowości wydawnicze, które jako dary czytelników zasilą zbiory wiślańskiej placówki.

Zatem… sami czytajmy i popierajmy czytelnictwo innych!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Komunikaty_Zaproszenia, TV. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.