Przerwa na wspólne czytanie

Zapraszamy młodych czytelników do udziału
w akcji Kinder Mleczna Kanapka Przer
wa na wspólne czytanie

Kochani przyszedł czas na jesienne porządki w Waszych domowych biblioteczkach! Czekamy na Was z książkami, które chcecie przekazać innym bibliotekom. Nieuszkodzone i pełnowartościowe książki dla dzieci w wieku 2-14 lat włóżcie do kartonów oznaczonych logo akcji. Za każdy dar dziecko otrzyma zakładkę i dyplom, ale też zyskuje znacznie więcej
satysfakcję, że pomaga innym.

Razem pomóżmy małym bibliotekom. Nasza placówka za udział w akcji otrzymuje 2 pufy oraz zestaw książek z dedykacją ambasadorów akcji. Pierwsze 5 bibliotek, które zapełni kartony wygrywa spotkanie autorskie z m.in. Michałem Rusinkiem lub z Książniczkami (Zofią Karaszewską lub Sylwią Stano). Liczymy na Waszą aktywność!

kartony na książki kartony na książki plakat

Ten wpis został opublikowany w kategorii Komunikaty_Zaproszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.