„Wielo-pasje”, czyli jak łączyć zainteresowania

Za nami kolejne, już jedenaste „Spotkanie z pasjami” on-line w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wiśle.

Gościem seniorów była Hanna Bakuła – kobieta wulkan energii i pomysłów. Osoba niezwykle twórcza i uzdolniona w wielu kierunkach. Zaczynała od malarstwa i właśnie ze swoich obrazów jest najbardziej znana. Uwielbia pisać i do tej pory wydała 16 książek. Ma jednak tyle myśli w głowie, którymi chciałaby się podzielić z innymi ludźmi, że postanowiła nauczyć się obsługi komputera i Internetu. Założyła własny blog, na którym pisze, kiedy tylko ma ochotę przekazać coś innym. Stwierdziła, że jedyne co nas ogranicza w realizacji naszych pasji jesteśmy my sami. Jeśli nie będziemy nakładać na siebie zbyt wielu ograniczeń, to okaże się, że możemy przenosić góry i spełniać się na bardzo wielu płaszczyznach.

Biblioteka zaprasza na ostatnie spotkanie z cyklu „Spotkania z pasjami” już 28 listopada.

Spotkania z pasjami 11 005 Spotkania z pasjami 11 009 Spotkania z pasjami 11 011 Spotkania z pasjami 11 015 Spotkania z pasjami 11 016 Spotkania z pasjami 11 017

Ten wpis został opublikowany w kategorii Archiwum wydarzeń. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.