Ucz się w bibliotece

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wiśle można korzystać z bezpłatnych kursów językowych i specjalistycznych. Osoby chcące się uczyć za pomocą platformy e-learningowej otrzymają dostęp do interaktywnych lekcji, a dzieci nadal będą mogły korzystać z propozycji zajęć FunEnglish.
    Obecnie biblioteka zapewnia dostęp łącznie do sześciu kursów: trzech językowych i trzech specjalistycznych. Dzieci mogą się uczyć języka angielskiego na miejscu w pracowni komputerowej. Młodzież i dorośli otrzymają indywidualne kody dostępu do kursów Angielski 123 i Niemiecki 123. Za pomocą kodu z platformy e-learningowej będzie można korzystać także z własnego komputera domowego. Tak samo dostępne będą kursy specjalistyczne Czytaj123 i Pisz 123 oraz Photoshop123 dla wszystkich chętnych, chcących się nauczyć techniki szybkiego czytania i pisania oraz obróbki fotografii. Taka forma nauki jest bardzo atrakcyjna: nie trzeba umawiać się na konkretną godzinę z nauczycielem, ale mieć go zawsze przy sobie i uczyć się w dogodnych dla siebie terminach i na dodatek bez stresu.
    Biblioteka zachęca do korzystania z kursów e-learningowych, do których wykupiła dostęp na rok. Liczba miejsc jest ograniczona, więc chcących się uczyć zapraszamy po kody do pracowni komputerowej w godzinach pracy biblioteki. Tam również mogą zgłaszać się osoby chcące nauczyć się obsługi komputera.

plakat kursy x5-page-001

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.