Czytanie na śniadanie

W pierwszy tydzień ferii zimowych wiślańska biblioteka zaprosiła dzieci na „Czytanie na śniadanie”. Poranki czytelniczo-filmowe poświęcone są przygodom Bolka i Lolka. Wolontariusze czytają dzieciom, które po wysłuchaniu bajki, mogą zobaczyć inną z udziałem dwóch sympatycznych bohaterów.
W czasie ferii śląskich każdego poranka o godz. 9.30 wolontariusze: uczniowie i nauczyciele Liceum Ogólnokształcącego w Wiśle czytają dzieciom, zgodnie z hasłem „Czytaj 20 minut dziennie, codziennie”. W pierwszym tygodniu czytały najmłodszym uczennice: Klaudia Wigłasz, Justyna Kurowska i Karolina Wisełka oraz nauczycielki: Beata Mendrek i Barbara Szalbot. Po każdym czytaniu dzieci oglądały bajkę – filmy rysunkowe z serii „Bolek i Lolek”. Radość małych słuchaczy i widzów jest nagrodą samą w sobie.
Biblioteka zaprasza na kolejne spotkania z przygodami Bolka i Lolka, zarówno tymi książkowymi, jak i filmowymi. Następna porcja przyjemności rusza od poniedziałku 22 lutego. Zapraszamy!!!