Czytanie na śniadanie – podsumowanie

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wiśle podczas ferii odbywały się poranki czytelniczo-filmowe, które poświęcono poznaniu przygód Bolka i Lolka. Wolontariusze czytali dzieciom, które po wysłuchaniu bajki, mogły zobaczyć kreskówkę z udziałem dwóch ulubionych bohaterów.
Każdego ranka o godz. 9.30 wolontariusze, uczniowie i nauczyciele Liceum Ogólnokształcącego w Wiśle, czytali dzieciom, zgodnie z hasłem „Czytaj 20 minut dziennie, codziennie”. W czasie ferii śląskich najmłodsi słuchali tekstów w interpretacji uczennic: Klaudii Wigłasz, Justyny Kurowskiej, Karoliny Wisełki i Natalii Biernat oraz nauczycielek: Beaty Mendrek, Barbary Szalbot, Janiny Podżorskiej, Edyty Cieślar i Joanny Sobczyk, a także Moniki Cieślar. Po każdym czytaniu dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały bajkę z serii „Bolek i Lolek”.
Uczestnikami byli mali czytelnicy przychodzący z rodzicami lub dziadkami oraz grupki z przedszkoli. Radość młodych słuchaczy i widzów była nagrodą samą w sobie zarówno dla wolontariuszy, jak i organizatorów. Biblioteka dziękuje wszystkim wolontariuszom i zaprasza do dalszej współpracy.

nawww_1_2tydzCZNS nawww_2_2tydzCZNS nawww_3_2tydzCZNS nawww_4_2tydzCZNS nawww_5_2tydzCZNS nawww_6_2tydzCZNS nawww_7_2tydzCZNS nawww_8_2tydzCZNS nawww_9_2tydzCZNS nawww_10_2tydzCZNS