Wystawa prac uczniów SP i SOM

W wiślańskiej bibliotece można oglądać wystawę prac uczniów wiślańskich szkół podstawowych, którzy brali udział w konkursie zorganizowanym przez Dyrekcję Społecznego Ogniska Muzycznego im. Jerzego Drozda w Wiśle, pt. „Jan Sztwiertnia – wiślański kompozytor”. Prace plastyczne ilustrują dzieła muzyczne autora „Szałaśników”, ale na wystawie znajdują się także archiwalne i nie tylko (1992-2016) programy egzaminacyjne uczniów SOM. Zachęcamy do obejrzenia wystawy, która potrwa do 25 maja br.

nawww_1_wystawa som nawww_2_wystawa som nawww_3_wystawa som nawww_4_wystawa som nawww_5_wystawa som nawww_6_wystawa som  nawww_8_wystawa som