Podsumowanie akcji

W sierpniu, podczas Tygodnia Kultury Beskidzkiej, na wiślańskim rynku miała miejsce Promocja książki używanej. Akcję kolejny rok z rzędu zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna, a jej celem było pozyskanie środków na zakup nowości wydawniczych. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy w tym roku była to kwota 3010 zł, za które zakupiono 167 książek dla dzieci oraz 67 książek i 1 audiobook dla dorosłych. Wszystkie pozycje zostały skatalogowane, wprowadzone do baz komputerowych i przygotowane do wypożyczenia. Dziękujemy osobom, które dokonały zakupów na naszym stanowisku za wspieranie czytelnictwa, a wolontariuszom jesteśmy wdzięczni za poświęcony czas i społeczną pracę na rzecz biblioteki!!!