Promocja książki używanej

W dniach od  26 lipca do 1 sierpnia bieżącego roku miała miejsce kolejna akcja „Promocja książki używanej”. Stanowisko zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna, a prowadzili wolontariusze. Celem akcji było pozyskanie środków na zakup nowości wydawniczych. W tym roku zakupiono 92 książki dla dzieci i młodzieży oraz 74 dla dorosłych za łączną kwotę 2700 złotych.

Wszystkie nowości zostały już skatalogowane, wprowadzone do baz komputerowych i dostępne są w wypożyczalni. Dziękujemy wszystkim, którzy dokonali zakupów na naszym stoisku za wspieranie czytelnictwa, a wolontariuszom jesteśmy wdzięczni za poświęcony czas i społeczną pracę na rzecz biblioteki!!! DZIĘKUJEMY!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Komunikaty_Zaproszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.