Wystawa fotografii Agnieszki Kamieniorz

Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Śniegonia w Wiśle
serdecznie zaprasza na wystawę fotografii

Agnieszki Kamieniorz

Wystawa będzie czynna do 3 lipca 2019 r.

Wystawa Agnieszki Kamieniorz

autoportret Agnieszki KamieniorzAgnieszka Kamieniorz rodowita wiślanka na stałe zamieszkująca w Wiśle. Swoją fotograficzną pasję rozpoczęła w 2015 roku i od tamtej chwili nie rozstaje się z aparatem. Wielbicielka natury, wolnej przestrzeni i gór. Absolwentka wielu kursów i warsztatów fotograficznych z zakresu fotografii krajobrazowej, dziecięcej i noworodkowej.

Agnieszkę Kamieniorz częściej można spotkać na górskim szlaku niż w mieście. Fotografie wykonywane przez nią przedstawiają piękno otaczającej nas natury. W przeważającej części zatrzymuje w swoich kadrach krajobraz oraz postaci w plenerze. Jest autorką wielu niepowtarzalnych zdjęć i panoram ukazujących piękno Wisły. Jej prace zostały opublikowane w albumie fotografii o Wiśle, jak również na pierwszej stronie gazety Echo Wisły. Współpracuje z portalami internetowymi takimi jak: Miasto Wisła, Infobeskidy.pl, W górach jest wszystko co kocham, Portal Górski.

Więcej informacji na temat autorki znajdziecie na stronach:
500px.com/agnieszkakamieniorz
www.facebook.com/FotografiaAgnieszkaKamieniorz/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Archiwum komunikatów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.