Autorska wystawa Agnieszki Kamieniorz

W Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jana Śniegonia odbył się kolejny wernisaż. Otwarcie autorskiej wystawy fotograficznej Agnieszki Kamieniorz miało miejsce 30 maja. Piękne, nastrojowe fotografie można oglądać w bibliotece przez cały, kolejny miesiąc.

Agnieszka Kamieniorz jest rodowitą mieszkanką Wisły, a jej pasja fotograficzna zaczęła się całkiem niedawno, gdyż w 2015 roku. Ukończyła wiele kursów i warsztatów fotograficznych i ciągle pracuje nad udoskonalaniem swojej techniki. Często można ją spotkać w górach, utrwala bowiem w kadrze urok Beskidów, a w szczególności Wisły. Jest autorką niepowtarzalnych ujęć krajobrazowych oraz panoram górskich. Lubi naturę i przestrzeń, dlatego potrafi kilka razy podchodzić do jednego ujęcia. Zajmuje się również fotografią dziecięcą, ale wykonuje też zdjęcia osób dorosłych w plenerze. Współpracuje z portalami internetowymi i prasą, publikowała zdjęcia w albumie miasta Wisła i na łamach „Echa Wisły”, wydała kalendarz ze swoimi pracami. Jej profil na Facebooku cieszy się ogromnym powodzeniem.

W czasie spotkania autorka fotografii zaprezentowała swoje prace w wersji elektronicznej na dużym ekranie i opowiedziała o swoich potyczkach z techniką i warunkami atmosferycznymi. Miłe rozmowy przy kawie dają nadzieję na kolejne wystawy. Obecną można zwiedzać w godzinach pracy biblioteki do 3 lipca. Serdecznie zapraszamy!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2019. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.