Mikołajki w bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Wiśle zaprosiła 5 grudnia 2019 r. swoich najmłodszych czytelników do udziału w przedstawieniu pt. „Świąteczny dar”, przygotowanym przez aktorów Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa. W dwóch spektaklach udział wzięli wychowankowie: Przedszkola „Stumilowy Las”, „Mali Odkrywcy”, „Niebielski Motyl”, Przedszkola nr 2, Przedszkola Integracyjnego w Wiśle Malice, grupa młodsza Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 oraz uczniowie kl. I i II ze Szkoły Podstawowej nr 5. Na koniec najmłodsi poczęstowali się wafelkami i ustawili się do pamiątkowego zdjęcia z bibliotecznymi Mikołajami i Elfem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2019. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.