Szanowni Czytelnicy
W związku ze stanem epidemii obowiązują nowe zasady korzystania z biblioteki. Czynne będą tylko wypożyczalnie, bez dostępu do półek. Dla usprawnienia Państwa obsługi i skrócenia kolejek prosimy o składanie zamówień na konkretne tytuły przez telefon lub e-mail, ale prosimy też mieć na uwadze, że nie wszystkie książki będą od razu dostępne. Pozycje oddawane muszą odbyć kilkudniową kwarantannę. Dla wspólnego bezpieczeństwa prosimy o przychodzenie do biblioteki pojedynczo. Wejście jest możliwe tylko w rękawiczkach i z zasłoniętymi ustami i nosem. Prosimy również o zachowywanie zalecanej odległości 2 metrów od drugiej osoby.

Zapraszamy do korzystania z biblioteki w nowych godzinach otwarcia:

• w poniedziałki od 10.00 do 18.00
  • we wtorki, środy i piątki od 8.00 do 16.00

Do zobaczenia!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Archiwum komunikatów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.