Dyskusyjny klub książki

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wiśle 26 sierpnia odbyło się wakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Po dłuższej przerwie miłośniczki książek spotkały się na tarasie biblioteki, aby porozmawiać o lekturze pt. „Rzuć to i jedź, czyli Polki na krańcach świata” Magdaleny Żelazowskiej. Autorka w bardzo interesujący sposób opisuje niesamowite i prawdziwe historie dziesięciu kobiet, które odważyły się żyć inaczej. Zabiera nas w podróż do Nepalu, Toskanii, Egiptu, Senegalu, Kolumbii, Kanady, Australii, Gwadelupy, na Malediwy, na Arktykę i Antarktydę. Te miejsca stały się ich nowym domem, tam znalazły szczęście. Polecamy serdecznie do przeczytania i zaplanowania wyjątkowego urlopu… Zapraszamy na kolejne spotkanie DKK, które odbędzie się 16 września o godz. 11.00 i zachęcamy do przeczytania lektury pt. „Żona winiarza” Kristin Harmel, o której będziemy rozmawiać.

Spotkanie DKK Spotkanie DKK

Ten wpis został opublikowany w kategorii dkk, Wydarzenia 2020 i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.