Wydawnictwa biblioteki dostępne w sieci

Wydane w 2020 roku publikacje wiślańskiej biblioteki, czyli materiał edukacyjny „Zieliny i strómy na Wisłach…” oraz katalogi wystaw „Dawna Wisła w grafice Bogusława Heczki”„Wisła na dawnej pocztówce” są już dostępne w sieci. Na stronie internetowej biblioteki w zakładce Oferta Nasze wydawnictwa można zapoznać się z treścią całych wydawnictw z 2020 roku, ale też z innymi publikacjami, które ukazały się pod szyldem lub we współpracy z wiślańską biblioteką w ciągu ostatnich 10 lat. Zapraszamy zatem na stronę internetową biblioteki i życzymy miłej lektury!

Katalog "Zieliny i strómy na Wisłach..." Katalog "Dawna Wisła w grafice Bogusława Heczki" Katalog "Wisła na dawnej pocztówce"

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2021. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.