Drodzy Czytelnicy, Drogie Czytelniczki

Pracujemy nad Strategią Rozwoju Biblioteki na lata 2021-2026. Ten ważny, wyznaczający kierunki rozwoju dokument, nie może powstać bez głosu Odbiorczyń i Odbiorców. Zwracamy się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, aby prowadzone przez nas działania odpowiadały na Państwa kulturalne potrzeby:

Jak często odwiedza Pan/Pani bibliotekę?

Jak ocenia Pan/Pani jakość oferowanych przez bibliotekę usług (obsługa, poziom merytoryczny i organizacyjny wydarzeń, lokalizacja i organizacja przestrzeni, dostępność i komunikacja prowadzonych działań)?

Które z godzin pracy biblioteki są dla Pani/Pana najdogodniejsze?

Czy korzysta Pan/i z biblioteki w soboty?

Jakie oczekiwania ma Pan/Pani wobec biblioteki?

Jakie wydarzenia powinniśmy organizować w ramach oferty kulturalnej?

Miejsce na wnioski, inspiracje, pomysły, uwagi – Państwa głos jest dla nas niezwykle cenny!

Pytanie sprawdzające czy nie jesteś robotem/skryptem/wirusem!

Jeśli wypełniłeś/wypełniłaś wszystko, wyślij swoje odpowiedzi do nas!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Archiwum komunikatów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.