Outdoorowa księga przyrody cz. 3

W ramach cyklu warsztatowego pt. „Outdoorowa księga przyrody” czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wiśle mieli niebywałą okazję pochwalić się swoim talentem twórczym. Zajęcia zainicjowane przez naszą czytelniczkę dr Joannę Godawę odbyły się 7 września 2021 r. Celem warsztatów było uwrażliwienie na piękno przyrody, edukacja ekologiczna, wyzwolenie dziecięcej kreatywności poprzez pracę plastyczną oraz swobodne tworzenie opowieści. Dzieci stworzyły leśne duchy, ale przede wszystkim dobrze się bawiły i wyciszyły, był też czas żeby porozmawiać oczywiście o książkach. Pomysłowe prace młodych czytelników można podziwiać poniżej. Dziękujemy Pani Joannie za tą ciekawą propozycję.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2021. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.