Gucio zaczarowany

Klasa I a ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wiśle Centrum wzięła udział 4 listopada w Filmowym Czwartku w bibliotece. Uczniowie zobaczyli film animowany pt. Gucio zaczarowany” oraz poznali tajniki animacji i zawód filmowca “od kuchni”. Zaprezentowana animacja w reżyserii Darii Kopiec zainspirowana był ukochaną książką dzieciństwa Czesława Miłosza, a napisana przez Zofię Urbanowską.

Projekcja filmowa została zrealizowana we współpracy z Ośrodkiem “POGRANICZE-SZTUK, KULTUR, NARODÓW” w Sejnach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2021. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.