Pieczenie adwentowych kalendarzy

Wspólne gotowanie/pieczenie ma moc. Z przyjaciółmi, rodziną, sąsiadami – nigdzie nie jest tak dobrze jak w kuchni – ciepłej i pachnącej, kiedy zwyczajne składniki zamieniają się w dobre jedzenie. Wierzymy, że to zjawisko można rozszerzać – dostawiać kolejne stoły, gotować, piec, podjadać, być razem, na chwilę oderwać serce i głowę od tego, co trudne. Czujemy, że również po to jesteśmy – żeby zaprosić mieszkanki i mieszkańców Wisły do wspólnego stołu. 13 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wiśle pod kierunkiem Ani Maksymowicz, powstały Kalendarze Adwentowe – na gałązkach zostały przywiązane torebki pełne ciasteczek i dobrych myśli na każdy z 24 dni.

Działanie zostało zrealizowane w ramach projektu “Miejsce wspólne – biblioteka”.

Loga: MBP NPRC MK NCK

pieczenie kalendarza adwentowego pieczenie kalendarza adwentowego

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2021. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.