Akademia Świadomych Rodziców

Czytelniczki i Czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wiśle mieli niebywałą okazję wziąć udział w Akademii Świadomego Rodzica przeprowadzonej przez Fundację Esprit z Ustronia. Do udziału w 30 godzinnym kursie kształcącym umiejętności wychowawcze, który trwał od października do grudnia 2021 roku zgłosiło się 15 osób.

Wspólnie z Wiślańskim Centrum Kultury zdecydowaliśmy się podjąć działania dedykowane rodzicom i opiekunom, ponieważ rozumiemy jak ważna i wymagająca zaopiekowania jest sfera emocji. Relacje osób, które uczestniczyły w warsztatach utwierdzają nas w przekonaniu, że było to doświadczenie ważne i wzmacniające w trudnej roli, jaką jest bycie rodzicem/opiekunem.

Dziękujemy Wspaniałym Prowadzącym: Annie Wójcik-Pruszyńskiej i Ewelinie Wild, Dzielnym Uczestniczkom, a do Wiślańskiego Centrum Kultury wysyłamy miliony serc – bo dobrze mieć w sąsiedztwie instytucję, z którą można się wspierać, dzielić tym, co ważne, cieszyć z tego, co udane i wspólnie pracować na rzecz lokalnej społeczności.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2021. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.