Ferie zimowe

W czasie ferii zimowych w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jana Śniegonia w Wiśle organizowane były zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat. We wtorki i czwartki uczestnicy warsztatów spotykali się „W Dolinie Muminków”, aby poznawać ciekawe przygody bohaterów książek Tove Jansson. Dzieci brały udział w zajęciach integracyjnych, grach i zabawach. Stałym punktem programu było głośne czytanie i słodki poczęstunek. Dziękujemy Piekarni Beskidzkiej i Cukierni Janeczka za drożdżówki i pączki. Podczas warsztatów plastycznych powstały prace z masy solnej, grafika, pięknie ozdobione notatniki, zakładki, papierowe torby i pocztówki. Zima w towarzystwie Muminków okazała się być fascynującą porą roku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2022. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.