Spektakl Księżycowe Opowieści

Zapraszamy dużych i małych miłośników Teatru na spektakl
Wędrownego Teatru Małe Mi “KSIĘŻYCOWE OPOWIEŚCI”

Piątek, 8 kwietnia godz. 18.00, wstęp wolny

Wędrowny Teatr Lalek Małe Mi zaprasza!

plakat spektakl

Każdy z nas jest Kosmicznym Podróżnikiem. Od najmłodszych lat otacza nas Kosmos naszego domu, podwórka, przedszkola,szkoły i jeszcze ten wysoko nad naszymi głowami – Przeogromny Wszechświat – który wyłania się gwieździstą nocą. W naszej codziennej Kosmicznej Podróży, wciąż zadajemy sobie pytania: dlaczego,po co, jak, skąd? Czym jest mądrość, miłość, wolność, czy warto być dobrym, jak być szczęśliwym? W spektaklu „KSIĘŻYC’owe OPOWIEŚCI” przedstawiamy pięć pięknych historii filozoficznych zaczerpniętych z różnych kultur. Jest tu bajka afrykańska, żydowska,dwie opowieści zaczerpnięte z mitologii indiańskiej i historia z dalekiego Nepalu. Każda zilustrowana przepiękną scenografią i lalkami autorstwa Katarzyny Samosiej, zadaje uniwersalne pytania i jednocześnie w mądry, zabawny, ciepły, przystępny dla najmłodszych widzów sposób – odpowiada na nie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Archiwum komunikatów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.