Zielony taras

Spotkanie Dziecięcego Klubu Książki, które odbyło się 30 kwietnia upłynęło na kilkugodzinnych pracach poświęconych sadzeniu roślin na bibliotecznym balkonie. Słoneczna pogoda zachęciła młodych do aktywności na świeżym powietrzu, a efektami ich pracy mogą cieszyć się wszyscy czytelnicy, którzy zechcą zrelaksować się z wypożyczoną książką wśród bujnej roślinności. Młodzi nie zapomnieli także o “potrzebach duchowych roślin” i premierowo zorganizowali pierwsze głośne czytanie zasadzonym kwiatom i ziołom.
Do zazielenia tarasu dzieci zachęciła i zmotywowała Joanna Godawa – opiekunka klubu oraz autorka projektu dofinansowanego przez bibliotekę w ramach programu “Blisko – Biblioteka miejsce wspólne”.

zielony taras zielony taras

zielony taras zielony taras zielony taras zielony taras zielony taras zielony taras zielony taras zielony taras

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2022. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.