Czytelniczka/Czytelnik Roku 2021

„Świat w jednym miejscu” to hasło Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, które jest również świętem Czytelniczek i Czytelników.  9 maja Miejska Biblioteka Publiczna w Wiśle zaprosiła najbardziej rozczytanych Czytelników i Czytelniczki roku 2021,  by podziękować, nagrodzić i zintegrować się przy kawie i kołaczu. Przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Dla przybyłych gości pięknie zagrali na instrumentach uczniowie z Państwowej Szkoły Muzycznej za co bardzo dziękujemy. W wypożyczalni dla dorosłych nagrodziłyśmy dwadzieścia dwoje najlepszych czytelników w kilku kategoriach wiekowych. W sumie osoby te przeczytały dwa tysiące osiemset książek.

W dziale dziecięco-młodzieżowym nagrodzono 9 młodych czytelników w trzech kategoriach wiekowych. Rekordzistka tylko w roku 2021 przeczytała aż 1310 książek. Pozostaje nam życzyć trafnych wyborów i wspaniałych chwil spędzonych z książką w ręku.

Wszyscy laureaci otrzymali książkowe nagrody i kwiaty. Na wyróżnienie zasłużyły również Czytelniczki z DKK, który od ponad dwóch lat prężnie działa w naszej bibliotece. W holu biblioteki  oprócz poczęstunku na wszystkich czekała zielona loteria, w której można było wygrać drzewko i gadżety biblioteczne. Dziękujemy drogim Czytelniczkom i Czytelnikom za miłą współpracę.

Czytelnik Roku 2021 Czytelnik Roku 2021

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2022. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.