Marbling w gołębniku

W przedwakacyjnym nastroju, 14 czerwca w biblioteczne progi zawitała klasa 2a ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wiśle. Uczniowie dowiedzieli się coś niecoś o technice marmurkowania papieru, która była niegdyś powszechnie stasowana w sztuce introligatorskiej. Dzisiaj ozdobne arkusze mogą służyć jako tło do malarskich dzieł, lub same w sobie są na tyle interesujące, że można z nich stworzyć odrębną wystawę. Każdy arkusz jest niepowtarzalny, a uczestnicy z wielkim entuzjazmem wykonują zdobienia.

Marbling 2a sp 1 Marbling 2a sp 1

Marbling 2a sp 1 Marbling 2a sp 1 Marbling 2a sp 1 Marbling 2a sp 1 Marbling 2a sp 1 Marbling 2a sp 1 Marbling 2a sp 1 Marbling 2a sp 1 Marbling 2a sp 1 Marbling 2a sp 1

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2022. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.