Listopadowe Planszówki

Wraz z nadejściem jesieni do wróciły spotkania planszówkowe, od października spotykamy się dwa razy w miesiącu, w poniedziałki. W listopadzie czekamy na Państwa w poniedziałki – 7 i 21 listopada, w godz. 15.00-18.30.

Planszówkowe spotkania prowadzą Doris i Mirek Cieślarowie, którzy każdorazowo służą wsparciem i wyjaśnieniem bardziej skomplikowanych gier z zasobów bibliotecznych, użyczają graczom planszówki ze swojej kolekcji, ale służą radą, którą grę wybrać dla siebie, swoich bliskich, aby jak najlepiej spędzić czas.

Zapraszamy do udziału w spotkaniach, zarówno miłośników gier, jak i te osoby, które dopiero szukają swoich sposobów na długie jesienne/zimowe wieczory.

ilustracje miniatur scenek przedstawiających ludzi grających w gry

Ten wpis został opublikowany w kategorii Archiwum komunikatów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.