Zimowa wizyta w bibliotece

We wtorkowy poranek odwiedzili nas uczniowie klas 1 i 2 z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Wiśle Malince. Dzieci wzięły udział w warsztatach plastycznych  Zimowe impresje podczas których wykonali białe grafiki i kolaże oraz zostali przeprowadzeni przez fascynującą historię malarstwa z książką pt. “Historie Mona Lizy”. Zwiedzili także zakamarki naszej biblioteki i mieli szansę wspólnie stworzyć bohatera literackiego, którego przygody chcieliby opisać. Spotkania upłynęły w bardzo miłej i twórczej atmosferze. Było literacko, artystycznie i kreatywnie. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie. Do zobaczenia!

malinka warsztatymalinka warsztaty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2023. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.