WAK historycznie

13 lipca w ramach Wakacyjnej Akademii Kultury odbyło się spotkanie autorskie z Wojciechem Dutką, który jest pisarzem, nauczycielem i historykiem z Bielska-Białej. Pan Wojciech zachwycił słuchaczy swoją historyczną wiedzą, którą dzielił się z wielką pasją. Jego książki w większości oparte są na wydarzeniach prawdziwych, dogłębnie sprawdzonych. Czytelnicy z uznaniem i podziwem wsłuchiwali się w opowieści pisarza. Zadawali dużo pytań na temat historycznych wydarzeń, a także pytali o naszą przyszłość. Jako historyk pan Wojciech świetnie analizuje i wyciąga wnioski z historii. Spotkanie przebiegło w niezwykle miłej i ciekawej atmosferze. Umówiliśmy się na kolejną wizytę w przyszłe lato.

Wojciech Dutka opowiada o swoich książkach, sala główna biblioteki Wojciech Dutka opowiada o swoich książkach, które są wystawione przed nim Wojciech Dutka opowiada o swoich książkach, sala główna biblioteki, widok z tyłu. Wojciech Dutka opowiada o swoich książkach, sala główna biblioteki

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2023. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.