Dziecięce dyskusje o książkach

23 września odbyło się spotkanie Dziecięcego Klubu Książki. Nasza Biblioteka bierze w tym roku udział w ogólnopolskiej akcji czytelniczej “Czytanie z sercem” i dlatego nasze spotkanie było okazją do rozmów na temat serca właśnie. Była przestrzeń na tematy związane z funkcjonowaniem serca, pierwszą pomocą przedmedyczną, zdrowej diecie i oczywiście o uczuciach. Kolorowaliśmy serca dla najbliższych, kibicowaliśmy psim wyścigom z okna i oczywiście rozmawialiśmy o książkach. Dzieci miały szansę wypożyczyć nowości wydawnicze i oczywiście zagrać w ulubione gry. Następne spotkanie już za chwilę! Zapraszamy na noc Bibliotek, będziemy świętować drugie urodziny naszego klubu. Hura!!!

– Joanna Godawa – Opiekunka Klubu

klub dziecięcy

klub dziecięcy klub dziecięcy klub dziecięcy klub dziecięcy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2023. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.