Odwiedzili bibliotekę

Podczas ferii Miejska Biblioteka Publiczna w Wiśle miała przyjemność gościć dwie grupy dzieci, które wzięły udział w lekcjach bibliotecznych. We wtorek 24 stycznia dla uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej „Słoneczna” w Szczecinie, zostały przeprowadzone zajęcia w pracowni komputerowej: z bezpieczeństwa w Internecie i z wykorzystania map on-line. Oprócz tego wszyscy poznali naszą legendę opowiadającą o powstaniu Wisły pt. „Imko Wisełka” B. Hoffa. Dwa dni później bibliotekę  opanowały „Wiślańskie Orły” z sekcji piłki nożnej. Młodzi trampkarze nauczyli się, jak można zwiedzić świat nie ruszając się z domu. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w spotkaniach.

Lekcje biblioteczne 24.01.2017 r.

Zwiedzanie świata on-line 26.01.2017 r.

14nawww_odwiedziny 15nawww_odwiedziny 16nawww_odwiedziny 17nawww_odwiedziny 18nawww_odwiedziny 19nawww_odwiedziny 20nawww_odwiedziny

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.