Kamishibai od kulis

Realizując ofertę edukacyjną, Miejska Biblioteka Publiczna w Wiśle gościła 17 listopada uczniów kl. II a Szkoły Podstawowej nr 1 w Wiśle. Uczestnicy spotkania poznali specyfikę teatru ilustracji oraz wcielili się rolę lektorów prezentując ciekawe opowieści w formie głośnego czytania. Następnego dnia dzieci zmierzyły się z niełatwą sztuką kaligrafii.

teatrzyk Kamishibai teatrzyk Kamishibai teatrzyk Kamishibai   teatrzyk Kamishibai teatrzyk Kamishibai teatrzyk Kamishibai teatrzyk Kamishibai

kaligrafia          kaligrafia          kaligrafia          kaligrafia          kaligrafia          kaligrafia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2021. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.