Harry Potter od kuchni

Wieczorem 12 listopada w wiślańskiej bibliotece zrobiło się iście magicznie. Czytelnicy mieli przyjemność wziąć udział w warsztatach kulinarnych prowadzonych przez Annę Maksymowicz. Młodzi Potteromaniacy wyczarowali herb Hogwartu, kruche różdżki z sosem oliwkowo-czosnkowym, słodkie ciastko dyniowe oraz zielony dymiący napój owocowo-warzywny. Było kreatywnie, pachnąco i smacznie. Dziękujemy wszystkim za obecność, cieszymy się, że macie odwagę podejmować z nami coraz to nowe wyzwania.
Działanie zostało zrealizowane w ramach projektu “Miejsce wspólne – biblioteka”.

Loga: MBP NPRC MK NCK

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2021. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.