Z wielką radością powitaliśmy 15 czerwca uczniów zerówki w szkole w Malince, którzy w ramach wycieczki do Wisły odwiedzili bibliotekę miejską. Najmłodsi zobaczyli wypożyczalnię, poznali zasady wypożyczania i spędzili czas w kąciku malucha. Zapraszamy ponownie!
-
Licznik odwiedzin
On-line na stronie: 1
Dzisiaj: 169
W tym tygodniu: 894
W sumie: 523772 Biblioteka na Facebooku
Biblioteka na YouTube
Miasto Wisła
BIP
Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Śniegonia w Wiśle







