Dyskusyjny Klub Książki

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wiśle 15 stycznia odbyło się pierwsze inauguracyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Kilkunastu miłośników książek spotkało się przy kawie w miłej atmosferze, aby opowiedzieć o przeczytanych lekturach, podzielić się swoimi przemyśleniami i przeżyciami, zachęcić  klubowiczów do przeczytania danej pozycji. Uczestnicy spotkania chętnie dzielili się swoimi wrażeniami, opowieści wzbudzały emocje i wywoływały uśmiech. Obecni byli także słuchacze, którzy nie zabierali głosu, ale przysłuchiwali wypowiedziom innych osób. Na kolejne spotkanie zebrani umówili się, że przeczytają książki Sabiny Waszut, która będzie gościem wiślańskiej biblioteki w maju, podczas Tygodnia Bibliotek. Spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki odbywać się będą w każdą trzecią środę miesiąca. Zapraszamy na kolejne spotkanie już 19 lutego na godz. 11.00.

Pierwsze spotkanie DKK Pierwsze spotkanie DKK

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2020. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.