Doroczny koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej Filia w Wiśle

Dnia 23 kwietnia 2020 roku w sali Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jana Śniegonia w Wiśle miał odbyć się doroczny koncert uczniów wiślańskiej filii Państwowej Szkoły Muzycznej. Niestety ze względu na sytuację zagrożenia epidemiologicznego i zamknięcie do odwołania szkół oraz instytucji kultury nie jest możliwe przeprowadzenie tego wydarzenia. W zamian na stronie internetowej biblioteki zostały zamieszczone nagrania utworów muzycznych w wykonaniu uczniów PSM w Wiśle. W ten sposób młodzi artyści chcą dostarczyć wszystkim odrobinę radości w ten przykry czas i przy okazji zaprezentować swoje umiejętności. Zapraszamy do słuchania i życzymy miłych wrażeń!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2020. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.