Wystawa na Święto Niepodległości

Wystawę pt. „Tak powstawała Niepodległa” można oglądać w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jana Śniegonia w Wiśle. Ekspozycja składa się z kilku plansz, które stanowią materiał popularnonaukowy pomocny w uczczeniu kolejnej rocznicy niepodległości. Przygotowało je i udostępniło Biuro Programu „Niepodległa”. Wystawa prezentuje proces odzyskiwania przez Polskę niepodległości oraz dorobek II Rzeczypospolitej w zakresie, m.in. transportu, edukacji, architektury i sztuki, kultury i sportu. Zapraszamy do zwiedzania wystawy w godzinach pracy biblioteki!

zdjęcie wystawy "Tak powstawała niepodległość" zdjęcie wystawy "Tak powstawała niepodległość"

Ten wpis został opublikowany w kategorii Archiwum komunikatów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.