Promocja katalogu wystawy „Wisła na dawnej pocztówce”

Na zakończenie zadania pt. „Niepodległa na kresach południowych” biblioteka zaplanowała uroczyste podsumowanie projektu połączone z finisażem wystawy i promocją jej katalogu. Niestety zamknięcie instytucji kultury sprawiło, że dokonać prezentacji efektów zadania możemy tylko za pośrednictwem Internetu. Poniżej zamieszczamy materiał multimedialny przedstawiający całość projektu: wszystkie zorganizowane wydarzenia i jego efekty rzeczowe. Cieszymy się, że mimo pandemii udało się zrealizować zaplanowane działania. Dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły realizację projektu.

Największym zainteresowaniem publiczności cieszyła się wystawa plenerowa „Wisła na dawnej pocztówce”, której katalog właśnie ukazał się drukiem. Poniżej zamieszczamy filmik promujący to wydawnictwo. Publikacja będzie dostępna nieodpłatnie. Aby ją otrzymać należy po otwarciu instytucji kultury (najprawdopodobniej po 29 listopada) zgłosić się w bibliotece po odbiór katalogu. Do zobaczenia w bibliotece!

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

loga

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2020 i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.