Dyskusyjny klub książki

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wiśle 17 marca odbyło się drugie w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem wierne czytelniczki postanowiły porozmawiać i omówić przygody czeskiej arystokratycznej rodziny Kostków opisane w książce Evžena Bočka pt. „Arystokratka na koniu”. Zabawne dialogi, wszechobecny humor, zwariowane przygody nietuzinkowych bohaterów zadziałały terapeutycznie i zagwarantowały dobrą zabawę. Dużo było śmiechu i radości podczas dyskusji przy kawie z ciastem i z książką w ręku. Jeśli chcesz miło spędzić czas śmiejąc się i śmiejąc, to zapraszamy do biblioteki i klubu dyskusyjnego. Następne spotkanie zaplanowano na 21 kwietnia. Zachęcamy do przeczytania książki „Kamerdyner” Willa Haygooda, o której będziemy rozmawiać.

DKK, spotkanie marzec 2021 DKK, spotkanie marzec 2021 DKK, spotkanie marzec 2021 DKK, spotkanie marzec 2021

Ten wpis został opublikowany w kategorii dkk, Wydarzenia 2021. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.