Ludowe Pająki

Ludowe pająki plakat9 lipca zapraszamy na wyjątkowy warsztat, który poprowadzi artystka, animatorka kultury, prowadząca Warsztat Twórczy – Nat Nowacka – pod jej kierunkiem uczestnicy wykonają ludowe pająki. Ta tradycyjna ozdoba wnętrz mieszkalnych od kilku lat przeżywa renesans – wykonywane ze słomy, bibuły, grochu i piór pająki pięknie prezentują się w nowoczesnych wnętrzach. Na zajęcia zapraszamy uczestników i uczestniczki od 15 roku życia. Mamy nadzieję, że pogoda pozwoli nam spotkać się na bibliotecznym tarasie, pić lemoniadę i tworzyć.

Zajęcia są nieodpłatne, zapewniamy niezbędne materiały oraz kawę i lemoniadę dla uczestników. Warsztat rozpoczniemy o godz. 17.00, a potrwa ok. 2 godzin.

Zapisy w bibliotece lub pod numerem: 33 855 26 91
Liczba miejsc ograniczona!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Archiwum komunikatów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.