Książki online dla każdego

Plakat "Książki online dla każdego"Od początku sierpnia, dzięki współpracy z Biblioteką Śląską, rozszerzamy naszą ofertę e-booków w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Oferujemy dostęp do następujących serwisów (kliknięcie na poniższe linki otworzy stronę z instrukcją jak korzystać z serwisu):

• IBUK Libra – kontynuujemy ofertę, wszystkie kody dostępu, które już wydaliśmy, zostają automatycznie przedłużone o kolejny rok. Dostaliśmy także nowe kody. Każdy chętny może dostać dostęp!
  • Legimi – NOWOŚĆ – oferta dla bibliotek pozwala na korzystanie z Legimi przez aplikację mobilną (nie obejmuje czytników Kindle). Ilość dostępów jest ograniczona (kto pierwszy…).
  • Ebookpoint BIBLIO – NOWOŚĆ – oferta działa w standardowych przeglądarkach internetowych i w aplikacji mobilnej. Ilość dostępów jest ograniczona…

UWAGA! Wszystkie powyższe serwisy są dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszej biblioteki. Kody dostępu można odebrać osobiście w bibliotece lub przez e-mail: wypozyczalnia@wisla.pl.

“Książki online dla każdego”. Zadanie finansowane w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021

Ten wpis został opublikowany w kategorii Archiwum komunikatów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.