Powitanie wakacji w bibliotece

Z okazji zakończenia Roku Przedszkolnego, podopieczni z Przedszkola Mali Odkrywcy, odwiedzili Miejską Bibliotekę Publiczną w Wiśle, by wziąć udział w mini balu. Na wstępie, najmłodsi z wielkim zainteresowaniem, poznali smerfową rodzinę oraz wsłuchali się w książkową opowieść pt. „Śpiew smerfa”. Dzieci podjęły wątek i wspaniale wcieliły się w smerfowy chór odśpiewując słynne „na, na, na…”. Były wspólne tańce i harce, a na zakończenie każdy miły „smerfik” otrzymał balonika obiecując, że w czasie wakacji nie zapomni o czytaniu i o bibliotece. Zatem trzymamy za słowo i zapraszamy małych i dużych do odkrywania książkowych przygód!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2021. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.