Mini warsztat animacji

Kontynuując edukację filmową w bibliotece, klasa I b ze Szkoły Podstawowej nr 1 wzięła udział w warsztatach animacji. Podczas pierwszego spotkania uczniowie zobaczyli film pt. “Gucio zaczarowany” stworzony na motywach książki o tym samym tytule autorstwa Zofii Urbanowskiej. Tydzień później – 25 listopada uczestnicy warsztatów stworzyli krótką animację z zimowym bałwankiem w roli głównej. Młodzi adepci sztuki filmowej poradzili sobie wyśmienicie, a efektem ich pracy jest filmik z życzeniami świątecznymi!

Projekcja filmowa została zrealizowana we współpracy z Ośrodkiem „POGRANICZE-SZTUK, KULTUR, NARODÓW” w Sejnach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2021. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.