Mali Odkrywcy weszli na scenę

W środowy poranek 24 listopada 2021 r. do biblioteki miejskiej zawitały dzieci z Przedszkola Mali Odkrywcy. Najmłodsi poznali kulisy teatrzyku ilustracji. Kamishibai, bo o nim mowa ma swoje źródła w Japonii i w niezmienionej formie popularyzuje głośne czytanie wśród małych i dużych odbiorców. Najmłodsi wysłuchali trzech wspaniałych opowieści: „Rower Walentynki”, „Czułość” oraz „Groszki”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2021. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.