Śladami Kociej Szajki

Uczestnicy Klubu Książki Dziecięcej wybrali się 20 listopada do Cieszyna. Spacer śladami Kociej Szajki był okazją do odwiedzenia miejsc związanych z detektywistyczną serią autorstwa Agaty Romaniuk. Wycieczkowicze pod czujnym okiem swoich opiekunek: Joanny Godawy, Agnieszki Kupki oraz dyrektorki biblioteki – Ilony Majewskiej zrealizowali  kocie tropy zlokalizowane wokół cieszyńskich atrakcji. Na mapie ścieżki znalazły się: sklep z kanapkami śledziowymi, kawiarnia literacka Kornel i Przyjaciele, różowy jeleń na Wzgórzu Zamkowym oraz Studnia Trzech Braci. Dziękujemy za udział w wydarzeniu i z całego serca polecamy czytelnikom dużym i małym zapoznanie się z kocimi bohaterami i samodzielną wyprawę do miejsc związanych z akcją książki. Zdradzimy tylko, że w trzeciej części “Kociej Szajki” to właśnie wiślańska biblioteka jest miejscem, w którym zjawiają się koci detektywi. Nic więc prostszego – spotykamy się przy ladzie z książkami!

wycieczka śladami kociej szajki wycieczka śladami kociej szajki

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2021. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.