Rodzinne warsztaty stolarskie

Tego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wiśle jeszcze nie było! Młotki, wkrętarki i pędzle poszły w ruch. 16 października nasi czytelnicy budowali nowe meble na taras, a wszystko po to, żeby przygotować się do wiosennej akcji “Bibliotek i ogrodów!”. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym – tym dużym i tym małym, a także paniom stolarce i fotografce – za cudowne warsztaty i piękną dokumentację.

Warsztaty dofinansowano w ramach projektu “Miejsce wspólne – biblioteka” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Loga: MBP NPRC MK NCK

warsztaty stolarskie warsztaty stolarskie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2021. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.