3, 2, 1 do planszówek start!

Dziękujemy wspaniałym czytelnikom, którzy przybyli rodzinnie na pierwsze spotkanie klubu gier planszowych. 17 stycznia spędziliśmy razem emocjonujące popołudnie. Usiedliśmy w bibliotecznym holu przy kawie, herbacie i ciasteczkach grając w gry strategiczne, logiczne, karciane i zręcznościowe. W zasobie bibliotecznym mamy 64 gry, które są dostępne dla naszych czytelników na miejscu oraz do wypożyczenia i rozegrania kilku partyjek w domowym zaciszu. Część gier została też udostępniona przez naszych zaprzyjaźnionych “mistrzów gry”: Mirka i Doris Cieślar, którzy zgodzili się prowadzić nasz biblioteczny klub i wtajemniczać nowych graczy w meandry, nierzadko skomplikowanych instrukcji.  Dziękujemy też Krzyśkowi Kiecko, który zrealizował specjalnie dla nas filmik promujący klub gier. Pamiętajcie, że w każdej chwili możecie do nas dołączyć.
Następne spotkanie  w poniedziałek 21 lutego o godz. 15.00. Zapraszamy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2022. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.