Miejsce wspólne – biblioteka

Drogie Czytelniczki, Drodzy Czytelnicy!

Ruszamy z dotacjami na inicjatywy kulturalne mieszkańców i mieszkanek Wisły „Miejsce wspólne – biblioteka”, to niepowtarzalna okazja, aby zrealizować swój kulturalny pomysł, którego budżet może wynieść 7000zł. Jeśli chcecie Państwo zorganizować spotkanie, koncert, warsztaty lub inne działanie kulturalne i edukacyjne – polecamy Waszej uwadze film instruktażowy, a także lekturę regulaminu.

Zachęcamy do udziału w spotkaniach konsultacyjnych 3, 1017 marca w godz. 15.00-19.00 w bibliotece – nasza kadra wesprze Was w aplikowaniu o środki na wydarzenia, które wzbogacą kulturalne życie Wisły.

Materiały do pobrania:

loga projektu "Miejsce wspólne - biblioteka" NPRC2.0, MKiDN, BN

Ten wpis został opublikowany w kategorii Archiwum komunikatów i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.