Lekcja o emocjach

„Emocje – czytam, nazywam, wyrażam” to tytuł lekcji z oferty edukacyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wiśle, w której udział wzięli podopieczni z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Wiśle. Najmłodsi 31 marca 2022 r. zwiedzili też pomieszczenia biblioteczne oraz zaznali przyjemności przebywania w kąciku malucha, gdzie mieli czas się pobawić i poczytać książki. Dziękujemy za miłą wizytę i zapraszamy do udziału w kolejnych spotkaniach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2022 i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.